W dzisiejszych czasach jesteśmy strasznie zabiegani i zapracowani, a co za tym idzie, również niesamowicie zmęczeni. Nie mamy czasu na oddech, a już tym bardziej na przyjemności w sypialni i starań o partnera. Jednak nie zapominajmy, że mamy wiele możliwości, przede wszystkim dlatego, że żyjemy w czasach internetu i sexshopów. Blogi i fora tematyczne powinny być dla nas istną kopalnią pomysłów na nowe doznania, a dodatkowo na aukcjach internetowych czy w stacjonarnych sklepach erotycznych możemy znaleźć wszystko, czego potrzebujemy, by ponownie rozpalić żar namiętności pomiędzy nami i partnerem.

Pobudź zmysły

Na początek polecamy szczególnie sięgnięcie po artykuły, które będą oddziaływały na nasze zmysły. Są to takie gadżety jak olejki do masażu, chusty do zawiązywania oczu, kadzidełka zapachowe czy ponętna bielizna. Możemy się tam zaopatrzyć w gry erotyczne zawierające zadania do wykonywania przez partnerów. Po znalezieniu sobie ciekawszych pomysłów na urozmaicenie zabaw w sypialni nie będziemy mogli sobie odmówić sprawdzenia nowych sposobów. Utrzymanie i rozwijanie intymnej więzi jest misją najwyższej rangi, która przekłada się bezpośrednio na codzienne relacje pomiędzy małżonkami czy partnerami, na zmniejszenie wpływu codziennych stresów, a nawet na większe sukcesy w pracy i zadowolenie z życia.

Przyjemne z pożytecznym

Będziemy mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż podniesiemy wzajemne relacje, pogłębimy zaufanie oraz po prostu ponownie poczujemy te wspaniałe motylki w brzuchu na myśl o partnerze, ale również z pewnością przełoży się to na nasze wyniki w pracy, będziemy bardziej zadowoleni z życia, bardziej uśmiechnięci oraz mniej zrzędliwi. A jeśli przynajmniej jedno z Was ma bujną wyobraźnię i pomysłowość, odłóżcie na bok czytanie blogów internetowych i innych poradników i spróbujcie napisać własny blog. Może to być portal na bezpłatnej platformie, z opcją prywatności treści, gdzie tylko we dwójkę będziecie mogli wymieniać się pomysłami na wspólne igraszki, umawiać się na to, co będziecie robić razem wieczorem czy dzielić się tym, co do siebie czujecie. Czasem taka pisana forma wymiany myśli jest dla nas mniej krepująca, pozwalamy sobie na odważniejsze uzewnętrznienie, niż gdybyśmy mieli powiedzieć to drugiej osobie bezpośrednio w oczy.